otrdiena, 2014. gada 16. decembris

Konkurss un labdarības akcija ‘’Ziemas prieki’’

Bērnu un jauniešu centra ‘’Mīlgrāvis’’ organizētā Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa un labdarības akcijas ‘’Ziemas prieki’’ dalībnieku darbu izstāde apskatāma no 12.decembra līdz 28.februārim VSIA Bērnu klīniskās slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20.

12.decembrī notika izstādes atklāšanas un labāko darbu autoru sveikšanas pasākums, kurā uzstājās Juglas mūzikas skolas skolotājas Ivetas Lāriņas audzēknes Alise Anna Alksne un Maija Fogele, koncertmeistare Annija Treifelde.

Konkursā un labdarības akcijā ‘’Ziemas prieki’’ piedalījās 300 dalībnieki no 35 izglītības iestādēm, audzēkņus konkursam sagatavoja 72 skolotāji. Šogad ir bijusi liela atsaucība un iesniegšanai atlasīti kvalitatīvi darbi.

Konkursā un labdarības akcijā piedalījās Bērnu un jauniešu centra ‘’Mīlgrāvis’’ skolotāju I.Galvānes, M.Maskalānes, I.Vītoliņas, Dag.Timules, I.Irbes, A.Folkas, I.Supes, V.Liepas, A.Ķemleres un D.Timules audzēkņi.

Paldies visiem dalībniekiem par košajiem un interesantajiem darbiem! Bērnu slimnīcas gaiteņos ir apskatāma vizuālās mākslas darbu izstāde, bet vizuāli plastiskās mākslas darbi iepriecina bērnus, vecākus un slimnīcas personālu.


Konkursa organizatore
Dace Timule