trešdiena, 2015. gada 9. decembris

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss - labdarības akcija "Ziemassvētkus gaidot’’

Bērnu un jauniešu centra "Mīlgrāvis" organizētā Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa - labdarības akcijas "Ziemassvētkus gaidot" dalībnieku darbu izstāde apskatāma no 11.decembra līdz 1.martam VSIA Bērnu klīniskās slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20.

11.decembrī notika izstādes atklāšanas un labāko darbu autoru sveikšanas pasākums, kurā uzstājās Juglas mūzikas vijolnieku ansamblis skolotājas Lienes Golovackas vadībā, koncertmeistare Ļubova Markulāne.

Arī šogad ir bijusi liela atsaucība. Konkursā un labdarības akcijā "Ziemassvētkus gaidot" piedalījās 379 dalībnieki, audzēkņus konkursam sagatavoja 101 skolotājs.

Konkursā un labdarības akcijā piedalījās bērnu un jauniešu centra  "Mīlgrāvis" skolotāju I.Galvānes, I.Vītoliņas, I.Irbes, I.Supes, B.Gulbes un D.Timules audzēkņi.

Paldies visiem dalībniekiem par košajiem un interesantajiem darbiem!
Bērnu slimnīcas gaiteņos un telpās apskatāmā izstāde iepriecina bērnus, vecākus un slimnīcas personālu.

Konkurss – labdarības akcija bērnu slimnīcā, pateicoties RD IKSD atbalstam, notika 13 reizi, un jau astoto gadu tā notiek bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezerā.

Konkursa organizatore
Dace Timule

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa - labdarības akcijas "Ziemassvētkus gaidot" rezultāti