pirmdiena, 2016. gada 25. aprīlis

Ingrīdas Irbes audzēkņu ekskursija Rūjienas pusē 20.04.2016

Skolotājas Ingrīdas Irbes zīmēšanas un gleznošanas pulciņa audzēkņi 20. aprīlī devās dienas ekskursijā Rūjienas pusē.

Ekskursija audzēkņiem bija otrā dāvana no Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamenta par sasniegumiem 2014./2015. mācību gadā  starptautiskos, Latvijas un Rīgas mēroga vizuālās mākslas konkursos, kolektīvam saņemot Gada balvu nominācijā „Par sasniegumiem interešu izglītībā”.

Audzēkņiem bija iespēja apskatīt Latvijas vecāko zirgaudzētavu Burtnieku ezera krastos. Samīļot nesen dzimušos kumeliņus, skatīt jauno zirgu iejādi un klausīties zinoša zirgaudzētāja stāstos.
Izstaigājām Burtnieku muižas parku,  noklausījāmies gida stāstījumu par  tā vēsturi un nofotografējāmies uz Burtnieku ezera fona.Pusdienu pauzi sagaidījām Rūjienā, ieturējām maltīti un devāmies pilsētas ekskursijā apskatīt ievērojamākās vietas. Bet visi ļoti steidzāmies, jo mūs gaidīja aizraujoša ekskursija Rūjienas saldējuma ražotnē! Tas tik bija gardākais pārsteigums un piedzīvojums!


Pēc Rūjienas saldējuma degustācijas devāmies tālāk uz šinšilu audzētavu.
Šinšilu audzētavā satikām ne tikai šinšilas, bet arī krāsainas trušu mammas ar  nesen dzimušiem mazuļiem. Visus pūkainīšus samīļojām,  apskatījām saimnieces gleznu izstādi un laimīgi devāmies mājās.Informāciju  sagatavoja:
Ingrīda Irbe