pirmdiena, 2016. gada 5. decembris

Gada balva Interešu izglītībā 2016

25. novembrī Mūzikas namā “Daile” tika sumināti Rīgas labākie interešu izglītības pedagogi un audzēkņi.
Šogad Gada balvai bija izvirzīts 61 nominants, no tiem viskuplākā skaitā bija pieteikti kultūrizglītības, vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pasniedzēji. Kopskaitā balvas saņēma 23 laureāti – divi nominācijā “Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, viens nominācijā “Debija interešu izglītībā”, 11 nominācijā “Par ieguldījumu interešu izglītībā” un 9 nominācijā “Par sasniegumiem interešu izglītībā".

Arī BJC "Mīlgrāvis" vizuālās mākslas pulciņu pasniedzēja Ingrīda Irbe ir saņēmusi šo godpilno balvu - nominācijā “Par ieguldījumu interešu izglītībā”.

Ingrīda Irbe BJC “Mīlgrāvis” strādā jau divdesmit trešo gadu, vadot zīmēšanas un gleznošanas pulciņu. Viņa ir profesionāla māksliniece, kas sistemātiski piedalās izstādēs un savu profesionālo pieredzi nodod arī jaunajai paaudzei.


Ieskatīties svinīgajā Gada balvas pasniegšanā un noklausīties interviju ar Ingrīdu Irbi aicinām zemāk pievienotajā video:


Vairāk informācijas:
http://www.e-skola.lv/public/80693.htmlIngrīda Irbe sirsnīgi pateicas par atbalstu BJC "Mīlgrāvis" administrācijai, saviem pulciņa audzēkņiem un viņu vecākiem.