pirmdiena, 2016. gada 19. decembris

Noslēdzies Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss, labdarības akcija "Ziemas sapnis"

Laipni aicināti no 9.decembra līdz 16.februārim apskatīt Bērnu un jauniešu centra "Mīlgrāvis" organizētā Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa, labdarības akcijas "Ziemas sapnis" dalībnieku darbu izstādi VSIA Bērnu klīniskās slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20.

Arī šogad ir bijusi liela atsaucība. Konkursā un labdarības akcijā "Ziemas sapnis" piedalījās 638 dalībnieki, audzēkņus konkursam sagatavoja 148 skolotāji.

Konkursā un labdarības akcijā piedalījās Bērnu un jauniešu centra "Mīlgrāvis" skolotāju Ingas Galvānes, Indras Vītoliņas, Ingrīdas Irbes, Ingas Supes, Bārbalas Gulbes, Dagnijas Timules, Māra Upzara, Vijas Liepas, Ilzes Jaunpetrovičas un Daces Timules audzēkņi.

Savos vizuālās mākslas darbos bērni attēloja Latvijas dabu vēlā rudenī un ziemā - kokus, augus, dzīvniekus - arī tos, kuri guļ ziemas miegu.
Savukārt vizuāli plastiskajā mākslā tika veidotas dekoratīvas, stilizētas egles slimnīcas telpu noformējumam, kas darinātas no daudzveidīgiem materiāliem.
Paldies visiem dalībniekiem par košajiem un interesantajiem darbiem!
Kopīgais darba rezultāts ir izdevies - bērnu slimnīcas gaiteņos un telpās apskatāmā izstāde iepriecina bērnus, vecākus un slimnīcas personālu. 
13.decembrī notika izstādes atklāšanas un labāko darbu autoru sveikšanas pasākums, kurā uzstājās Juglas mūzikas akordeonu klases audzēknis Aleksejs Ogloblins, skolotāja Gaļina Siņicina, kokļu klases audzēknes Betija Krole, Klinta Tiļčika un Līga Mediņa, skolotāja Andra Rebiņa. Sadarbībā ar
Lieni Paukšēnu Juglas mūzikas skolas audzēkņu koncerts ir kļuvis par skaistu tradīciju.

Pateicamies par atsaucību bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā pedagoģiskā dienesta vadītāja Vinetai Bulai, kura aizrautīgi palīdzēja iekārtot izstādi, ieteica, kur darbus vislabāk izlikt.
Konkurss – labdarības akcija bērnu slimnīcā, pateicoties RD IKSD atbalstam, notika 14 reizi un jau devīto gadu tā notiek bērnu slimnīcas novietnē.
Gaiļezerā.

Informāciju sagatavoja:
Dace Timule
Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis”
direktora vietniece